porsche_911-singer

Pokud chcete nové staré Porsche, vyrazíte k Singeru. Tahle firma totiž vezme klasické vzduchem chlazené Porsche a postaví z něj úplně nové a moderní auto. Tahle firma se teď dohodla přímo s Porsche, že pro ně bude stavět motory.

Jsou automobilky, které proti úpravcům svých aut bojují, ale u Porsche je to jinak. To teď začíná s jedním z úpravců spolupracovat. Pro Singer bude dodávat zrepasované motory přímo divize Porsche Motorsport North America. Pro Singer to bude velká změna, protože v současnosti používá původní motory, které si sám upravuje.

Přečtěte si také:  Porsche 911 Carrera Speedster bylo neobyčejné v mnoha ohledech

Zajímavostí ale je, že nepůjde o motory podle Porsche Motorsport, ale stavět se tu budou motory podle specifikaci Singeru. Úpravce slibuje, že zákazník by neměl poznat rozdíl mezi motorem, který postavili přímo Singer, a který sestavili v Porsche Motorsport. Všechny nové motory se budou montovat v centrále Porsche Motorsport v Los Angeles.

Podle některých spekulací má jít pouze o začátek spolupráce, která by se měla postupně rozšiřovat. Ani jedna z firem to ale oficiálně nepotvrdila.

Přidat komentář