Pouliční závody nejsou ničím výjimečným nikde na světě. Řidiči si přitom poměřují výkony svých aut a pinďoury. Občas to ale nedopadne vůbec dobře, přesně jako v tomto případě.

Předem všechny musíme upozornit, že přiložené video není vhodné pro citlivé povahy, protože je v něm zachycena opravdu děsivá dopravní nehoda.

Video bylo natočeno včera na Slovensku z auta, kterého trojice poláků předjížděla. Video není dlouhé, ale okamžik střetu včetně toho, co mu bezprostředně předcházelo, je v něm vidět zcela jasně. Trojice šílenců z Polska si pro svou jízdu zvolila rychlá auta Mercedes-Benz, Porsche a Ferrari. Skvělá auta, ale jen do té chvíle, než se dostanou do rukou neuvěřitelným pitomcům, kteří neukočírují svá ega.

Všichni tři ve vysoké rychlosti předjížděli na plné čáře, a navíc před mírnou zatáčkou. Těžko říct, co se jim v tu chvíli honilo hlavou. Možná to, že jim se nemůže nic stát? Opak byl ale pravdou. Jediný řidič mercedesu se dokázal bezpečně zařadit do svého pruhu, řidiči zbylých dvou aut neměli šanci uhnout v protisměru jedoucí Škodě Fabia. Řidič Ferrari ještě brzdil, ale ten další v Porsche Cayenne už nemohl nic dělat. Nejprve naboural Ferrari, pak se ve vysoké rychlosti čelně střetl s Fabií.

Smutné na tom je, že dle informací slovenské policie zahynul jen řidič Fabie, tedy ten, který byl v celém incidentu úplně nevinně. Ten cestoval s rodinou, která nehodu naštěstí přežila.

Havária na videu

AUTENTICKÉ VIDEO: PRETEKALI SA A ZABILI NEVINNÉHO OTCA RODINYVideo nie je vhodné pre citlivé povahy.Dnes na obed sa v okrese Dolný Kubín pretekali Poliaci na luxusných vozidlách Porsche, Ferrari a Mercedes. Vo vysokej rýchlosti a cez plnú čiaru nezvládli predbiehací manéver. Vodič Mercedesu sa stihol zaradiť, vodič Ferrari pribrzdil, na čo do neho vzápätí narazil vodič Porsche, ktorý sa čelne zrazil so slovenským vodičom Škody Fabie. Otec, ktorý cestoval so svojou rodinou, zahynul. Polícia bude postupovať nekompromisne. Zatiaľ bol spracovaný návrh na väzbu pre vodiča Porsche. Prípad je čerstvý, pracujeme na ňom a budeme vás neskôr informovať o podrobnostiach.

Zveřejnil(a) Polícia Slovenskej republiky dne Neděle 30. září 2018

Policie zatím nemá víc informací, ale vyjádřila se ve smyslu, že bude nekompromisní. A my se za to přimlouváme. Tihle tři nemají na svobodě, a už vůbec ne na silnicích, co dělat. Slovenská policie pod videem ještě tvrdí, že na řidiče Porsche už má zpracovaný návrh na vzetí do vazby.

TRAGICKÁ SMRŤ OTCA KVÔLI AROGANTNÝM ŠOFÉROM_ HĽADÁME ĎALŠÍCH SVEDKOVV súvislosti s nehodou boli zadržané ďalšie dve…

Zveřejnil(a) Polícia Slovenskej republiky dne Pondělí 1. říjen 2018