Sexy brunetce zvýší jízda v Lamborghini Aventador tep do neskutečných výšin! – video

Autor: Anina Russová - 19. 8. 2015


Vážně by nás zajímalo, kdo dostal jako první ten super nápad, že do rychlého auta posadí na sedačku spolujezdce polonahou sexy holku. Hezky se na to dívá a přitom je to taková hloupost… Vždyť spolujezdce vozíme všichni, jenomže většinou je nevozíme v autech, jejichž výkon je nesmyslně vysoký a rozhodně našimi spolujezdci moc často nebývají holky, které vypadají jako by právě vypadly z Playboye. :) U obojího se dá říct, že je to rozhodně škoda.

Ale naštěstí jsou tu ti, kteří mají možnost si vedle sebe pěkné holky a sehnat rychlá auta mají a rádi se nám ostatním s tím pochlubí. Hodně se vám líbila krásná brunetka v Arielu Atom a nebo slečinka v drift taxi, ale garantuji vám, že i dnes budete nadšení.

jesse-preston-lamborghini-aventador-video-2

Na sedačce spolujezdce se uvelebí dlouhovlasá a dlouhonohá bruneta jménem Jesse Preston. Je jí 28 let a na YouTube má kanál, kde se věnuje líčení. Je ale především známá svými fotkami pro Playboy. Několikrát se dokonce dostala i na titulní stránku a vždy vypadala výborně.

Do Lamborghini Aventador si sedla docela odvážně, ale poměrně rychle ji humor přešel. Vědět, že pod zadkem je 700 koní, je pro některé prostě o infarkt. Ale mezi námi, když si odmyslíte, že sedí v autě, jeden by řekl, že si tu jízdu užívá úplně jinak… :) Příjemnou zábavu!

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru