Šest minut, Walter Röhrl a Porsche 911 GT3 RS – video

Autor: Anina Russová -   29. 5. 2015


Když se řekne Walter Röhrl, většina z nás má tendenci se poklonit. Tak nějak automaticky. Aby také ne, vždyť tenhle chlapík je legendou motorsportu, Pan řidič a nositel titulu ‚Jezdec století‘. No a takhle bychom mohli pokračovat. Na kontě má nepřeberné množství vítezství z různých závodů včetně Pikes Peak, DTM a několika vrcholných rallye. Jezdil pod barvami několika stájí a automobilek, jen tak namátkou třeba BMW Motosport, Audi Sport a samozřejmě Porsche Motorsport. Pana Röhrla bychom mohli popisovat a vychvalovat až do večera, ale předpokládáme, že ho stejně všichni dobře znáte.

Mimochodem, tento 68-letý ‚Jezdec století‘ zakotvil u atomobilky Porsche, kde je nyní nejen testovacím jezdcem, ale také lektorem a tím, kdo opravdu váženým zákazníkům automobilky ukazuje, jak že se s Porsche vůbec má jezdit. :) Pytlík na zvracení prý ale v ceně auta ani kurzu není. :)

Narazili jsme na svělé video, ve kterém se vám Walter představí za volantem Porsche 911 GT3 RS. Z kamery je slyšet, že auto opravu nejede na víkendovou vyjížďku, ale že gumy i motor dostávají trochu do těla. Celé kolo ale Walter vypadá asi jako my, když se nudíme v ranní dopravní špičce. Jeden by čekal, že si snad začne zpívat nebo telefonovat. Pod zadkem má přitom necelých 500 koní v autě, které točí takřka 9 tisíc otáček a ten „člověk“ vypadá, že se prostě nudí! :) I proto tohle na první pohled „nezáživné“ video milujeme. A vy budete také!

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *