Lamborghini-Huracan-Sterrato

Sériové terénní Lamborghini Huracán Sterrato se projíždí po ulicích. Je opravdu vysoké

Autor: Radim Plachý - Zdroj: youtube.com, Lamborghini - Foto: Lamborghini - 22. 11. 2022


Lamborghini už za pár dní kompletně odhalí podrobnosti k nejnovějšímu modelu Huracán Sterrato. Půjde o supersport, který se neztratí ani mimo okruh nebo silnice. Tohle auto už se ovšem prohání po silnicích.

Italský výrobce už svůj nejnovější chystaný model oficiálně ukázalo, takže víme, jak bude vypadat. Jeho základem je odcházející Lamborghini Huracán, které ovšem dostalo výrazně zvýšený podvozek a obrovské terénní pneumatiky. K tomu jsou tu upravené nárazníky a širší nástavce prahů a blatníků. Všimnout si můžeme také přídavných LED světlometů nad předním nárazníkem anebo kapličky pro nasávání vzduchu na střeše či podélných střešních nosičů.

Přečtěte si také:  Nástupce Lamborghini Huracán by měl dostat plug-in hybridní motor V8 twin-turbo

Protože vzhled auta už byl oficiálně odhalen, automobilka už s ním vyrazila do ulic. Na živém videu a v pohybu tohle auto vypadá hodně zajímavě. Ve videu nejvíce vynikne hlavně to, že podvozek je opravdu hodně zvýšený. Vlastně je to taková zběsilost, u které to vypadá spíš na dílo nějakého bláznivého tunera.

Lamborghini Huracán Sterrato ovšem není jediným podobným autem. V minulém týdnu totiž podobný koncept připravilo i Porsche. Odhalilo model 911 Dakar, které je postaveno podle podobného receptu.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek