2021-facelift-SEAT_Ibiza_FR- (8)

SEAT přetvořil model Ibiza v nejmenší noční klub na světě. Podával dokonce i „moktejly“

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: SEAT - 27. 10. 2021


Když už si myslíte, že jste viděli úplně vše a nic vás nepřekvapí, pak vždy přijde něco, co vám ukáže, jak moc se mýlíte. Důkazem budiž španělská značka SEAT, která před několika měsíci představila facelift modelu Ibiza. A v rámci ukázky toho, že je Ibiza cílena hlavně na mladé, domluvila spolupráci s DJ, který si říká Woody Cook a udělala z auta nejmenší, ale rozhodně ne stylový, noční klub na světě.

Party v autě proběhla ve Velké Británii, ostatně, celou akci má na svědomí právě tamní zastoupení. SEAT si dal za cíl přinést atmosféru plného nočního klubu a skvělého večírku do auta. Stojícího samozřejmě. Pro vytvoření takové atmosféry použil DJ veškeré možné profesionální vybavení, zajímavostí je, že vše bylo připojeno do systému auta, a to přes USB-C port a na 9,2palcový displej. Zvuk byl pak do interiéru přenášen přes 300wattové Beats Audio se sedmi reproduktory.

To byl ale jen začátek. Standardní ambientní osvětlení doplnila stroboskopická světla a 355litrový zavazadlový prostor se proměnil ve stylový bar. Jen se podávaly „moktejly“, tedy nealkoholické koktejly všech barev i chutí.

Sám DJ k tomu řekl: „Možná to nebyl největší dav, pro který jsem hrál, ale jen to ukazuje, že možnosti jsou prostě nekonečné. Mít auto je jedním z nejvíce osvobozujících zážitků a možnost užít si jej po hudební stránce ten zážitek ještě umocňuje.“

No, něco na tom bude, ale ten červený koberec a vstupenky byl už asi moc, nebo ne?

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru