SEAT hledá jméno pro své chystané velké SUV. Můžete ho vybrat i vy – video

Autor: Anina Russová - 2. 6. 2017


Koncern Volkswagen chrlí jednu novinku za druhou, což s sebou ale nese malé potíže s výběrem jmen pro všechna ta nová auta.

Španělský SEAT, který do koncernu VW také patří, v blízké době představí své nové velké SUV. To naváže na již prodávaný model Ateca a menší crossover Arona, který se má představit ještě letos.

Rozměry by se novinka měla podobat „konkurenčnímu“ Kodiaqu a to včetně nabídky třetí řady sedadel. Víc SEAT zatím neprozradil. Než ale vůz uvede, potřebuje pro něj jméno, a proto se automobilka rozhodla, oslovit veřejnost.

Na této webové stránce naleznete formulář, jehož vyplněním se do výběru nového jména zapojíte. Formulář můžete vyplňovat až do 22. června. ta nejzajímavější jména pak budou zveřejněna na autosalonu ve Frankfurtu a vítězné pojmenování se dozvíme o měsíc později. Vaší fantazii se ve formuláři meze moc nekladou. SEAT jen preferuje jména španělského původu a ideálně ta, ke kterým máte nějaký vztah. Může jít o oblíbenou pláž, město nebo i památku. Snad jen sprosťárny do formuláře nenapíšete, to má automobilka ošetřené. Tak co, přidáte se? :)

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru