Sabine Schmitz je královnou Nurburgringu zcela oprávněně – video

Autor: Anina Russová - 7. 9. 2015


Máte pět minut času? Jestli ne, tak vám vřele doporučuji, abyste si je udělali a nebo se k tomuto videu vrátili později. I když už okruh Nurburgring znáte buď z bezpočtu skvělých videí nebo z vlastní zkušenosti, a jeho královnu Sabine Schmitz určitě také. Ale když se tyhle dvě věci skvěle namíchají do dokonalého videa, je to zážitek i takhle od počítače.

Sabine si totiž na okruh půjčila skvělé Porsche 911 GT3 a předvedla, jak to má na závodním okruhu asi tak vypadat. Tedy ona ukázala, že holky za volant rozhodně patří, že umí jet naplno s cizím autem, a ještě k tomu vykládat pocity a jízdní dojmy zároveň s udržováním té nejčistější stopy, a že holky by si měly uvědomit, že do Carouselu je lepší pevnější podprsenka… :)

Sabine standardně sedlá své, jak sama říká, milované Porsche 911 GT3 RS (997), a tak se během jízdy několikrát neubrání malému srovnání. 991 z jejího rychlého testu vychází jako podle ní dobré auto s vynikající maximální rychlostí atakující 300 km/h, které je ale trošku měkké na brzdách i v zatáčkách. Dokonce všem doporučí, aby se v bankách poptali po půjčkách pokud hledají auto jak na denní jízdu, tak na občasné výlety na okruh. No, mezi námi, když už to řekne někdo jako Sabine, tak by se to mělo vytesat do kamene. Ne designéři, ne technici automobilky, ale přesně takový profesionál, jakým je Sabine.

A navíc ji to za volantem i v helmě vážně sekne. Však posuďte sami!

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek