Rozevlátý Nissan GT-R se nevešel do svého jízdního pruhu a málem způsobil vážnou nehodu

Autor: Anina Russová - 4. 10. 2018


Co se to s těmi lidmi poslední dobou děje? Několikrát do měsíce slyšíme zprávy o tom, že někdo najel v protisměru na dálnici, kde normálně pokračoval v jízdě, a dokonce mu na tom, že všichni jedou proti němu nepřijde divné. Nedávno se na facebooku objevil rozhovor s jedním takovým „řidičem“, který na otázku reportéra, jestli se té jízdy nebál, odpověděl, že ne, že je zvyklý na horší situace. Ostatně, podívejte se na to sami.

Na Slovensku se zase před pár dny odehrála neuvěřitelná honička polských řidičů, kteří při naprosto nepochopitelném předjíždění bohužel zabili nevinného řidiče, který jen vezl svou rodinu.

Tato zvěrstva se nedějí jen u nás nebo u našich sousedů. Na internetu se objevilo video z Ameriky, které zachycuje velmi nebezpečnou situaci na jedné z tamějších okresních silnic.

Video natáčí palubní kamera jedno z aktérů, který ukáže naprosto bravurní reakci na špatně projetou zatáčku řidiče v protisměru. Ten jede v Nissanu GT-R, ale nejspíše si vypnul elektronické asistenty, a navíc podle nás dalece překročil maximální povolenou rychlost. V táhlé zatáčce auto neudržel ve svém jízdním pruhu a chvíli to vypadalo na pořádnou ránu. Naštěstí řidič v autě s kamerou zachoval chladnou hlavu a dokázal uhnout stranou. Jak moc se mu pak ulevilo dokazuje i smích, který doprovází pár anglických nadávek.  

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru