Občas je nesmírně zajímavé nahlédnout do světa těch, kteří nejčastěji řeší to, jakou značku šampaňského si dát a fakt, jestli je ruský kaviár tím opravdu nejlepším na světě. A právě tací patří mezi tradiční zákazníky britské značky Rolls-Royce. Ta to moc dobře ví, a proto si je hýčká a nabízí jim velmi zajímavé příslušenství. Nemyslete ale na nějaké luxusní deštníky nebo cokoliv jiného, co znáte z příslušenství „obyčejnějších“ značek.

Rolls-Royce totiž vsadil právě na šampaňské a kaviár a přepravní box na tyto suroviny pro své zákazníky připravil. Ovšem protože jsme u prémiové značky, je i tento box tak trochu jiný. Velmi specifický. Jeho tělo tvoří hliníková konstrukce a karbonové obložení. To ale doplňuje také kůže a dřevo, které je možné objednat v libovolném barevném provedení. Samozřejmě ideálně tak, aby to ladilo k vašemu vozu.

Bugatti představilo vlastní a velmi jedinečné šampaňské

Uvnitř tohoto boxu najdete jak chladicí box na šampaňské, tak také vše potřebné pro přepravu a servírování kaviáru. Krom toho Rolls-Royce přidal také sklenice na víno vyrobené samozřejmě z broušeného křišťálu, kterým nechybí logo značky, bavlněné ubrousky nebo speciální lžičky na kaviár a misky na pochutiny. Část přepravního boxu se navíc dá použít jako stolek.

Uznejte sami, že takto nějak má opravdu vypadat aristokratické příslušenství! Jakkoliv je to ale krása na pohled, Rolls-Royce si za to nechá pořádně zaplatit. Hodnotu tohoto přepravního boxu na vybrané potraviny a luxusní víno vyčíslil na 37 tisíc liber, tedy asi 1,1 milionu korun.