Co se automobilové scény týče, je Japonsko vzdálené nejen, co do kilometrů, ale především i vkusu. Tedy abyste tomu rozuměli, japonskou automobilovou kulturu, obzvlášť tu, která se týká pouličních závodů obdivujeme, japonského úpravce RWB milujeme a animovaná propagační videa nás nepřestávají bavit, jenomže tentokrát jsme přeci jen trošku na vážkách s tím, jestli se nám to, co si můžete prohlédnout na přiložených fotkách, líbí nebo ne.

Japonská tuningová firma, která už své zběsilé schopnosti ukázala při úpravě Ferrari 458 Spider nebo při jejich srazu, si tentokrát vzala do parády klasického elegána let osmdesátých, Rolls-Royce Silver Spirit II. A bohužel se nedrželi žádného decetního hesla, jednoduché úpravy, kterou by byl schopný tenhle aristokrat unést. Oni prostě vzali flexu, vyřezali nějaké ty otvory na kapotě, vyměnili prahy a nárazníky, upravili blatníky a nakonec to završili novými koly Forgiato Wheels, dvacetipalcové disky DITO-ECL.

No, řekněte sami, jestli dělat cirkus z něčeho, co před týdnem obdivovali stovky lidí na Rolls-Royce a Bentley srazu, je dobrý nápad. I když úpravy Office-K jsme schopni pobrat, tohle je přeci jen asi zbytečně moc.