Jen před nedávnem byl představen nejnovější žebříček světově oblíbených barev aut. Moc zábavný není, vždyť mu vévodí barvy jako šedá, bílá a černá. Naštěstí jsou tu ale výrobci, kteří to s barvami umí a rozhodně se je nebojí použít.

Patří mezi ně i Rolls-Royce, který je dle svých slov schopen použít a namíchat prakticky jakoukoliv barvu si zákazník přeje. A aby to dokázal, vypouští čas od času do světa výrazné barvy. V kombinaci s neméně výraznými modely této značky tak dává světu opulentnost v pravém slova smyslu. A je to fantastická podívaná!

Speciální barvy výhradně pro model Cullinan ve verzi Black Badge jsou edicí s názvem Black and Bright a vznikly pod taktovkou moskevského zastoupení automobilky. Inspirovány jsou noční Moskvou a v noci jsou také prezentovány. I to je mimochodem moc zajímavý krok. Automobilky své vozy, především když mají speciální lakování, častěji ukazují za dne a ideálně na slunci, kde barvy vyniknou. Když už je ale inspirací noční ruské velkoměsto, nešlo to prý jinak.

Přečtěte si také:  Sběratel vlastní několik vozů Rolls-Royce upravených od Bespoke. Září všemi barvami

Těmi speciálními barvami jsou Twilight Purple, Forge Yellow, Magma Red, Orange Metallic a Turchese. Poslední jmenovaná, pokud byste tápali, ostatně stejně, jako my, je podle googlu velmi světlá tyrkysová. 😊 Všechny zmíněné barvy není možné objednat jinde než právě v Moskvě. Cenu automobilka samozřejmě neprozradila.

Na svých sociálních sítích ale ukázala, že se barva karoserie u každého vozu výrazně promítla i do interiéru. Především právě ona tyrkysová nebo fialovorůžová vypadají v interiéru velmi zajímavě. Nicméně pokud by to přeci jen uvnitř bylo na někoho už moc, má možnost si interiér nechat zpracovat přesně podle svých představ. Ostatně, program Bespoke je všeho schopný.

1 komentář

Přidat komentář