rolls-royce-pursuit_seat

Rolls-Royce představil moderní úpravu tradiční stoličky „Pursuit seat“

Autor: Tisková zpráva - Zdroj a foto: Rolls-Royce -  2. 12. 2020


Nejnovější doplněk programu Bespoke dokazuje, že se pohodlí ručně vyráběných kožených sedadel již neomezuje pouze na interiér automobilů Rolls-Royce.

„Vzali jsme typický britský produkt a aplikovali jsme na něj zásadu sira Henryho Royce – Vezměte to nejlepší, co existuje, a udělejte to ještě lepším. Tradiční koncept sedačky „Pursuit seat“ byl přizpůsoben náročným moderním standardům společnosti Rolls-Royce. Naši klienti si nyní mohou užít pohodlí sedačky Rolls-Royce při jakékoliv příležitosti,“ říká Matthew Danton, designer zakázkového programu Rolls-Royce Bespoke.

Přečtěte si také:  Rolls-Royce musí svolat do servisů model Cullinan. Důvod? Úplná prkotina

Sedačka „Pursuit Seat“ představuje moderní pojetí tradiční přenosné stoličky, která byla navržena v rámci programu Bespoke Collective v domově vozů Rolls-Royce v Goodwoodu. V duchu původní předlohy nabízí „Pursuit Seat“ okamžité a přenosné pohodlí ve městě nebo kdekoliv v přírodě. Přináší stylové a snadné řešení do různorodých životů klientů Rolls-Royce. Stolička se skvěle hodí například pro létání s dronem, malování krajiny nebo chvíle klidu při pozorování přírody. Je nejnovějším příslušenstvím, které pomáhá dále zlepšovat zážitky klientů Rolls-Royce.

Podobně jako u automobilů Rolls-Royce, je i u vytváření těchto doplňků kladen důraz na ty nejlepší materiály, přesnost a maximální řemeslnou dovednost. Konstrukce sedačky „Pursuit Seat“ je kvůli dostatečné pevnosti a vyhovující hmotnosti vyrobena z uhlíkových vláken a leštěného hliníku. S ohledem na největší možné pohodlí má stolička nastavitelnou výšku sedadla.

„Snažíme se vytvářet takové doplňky, které zjednodušují život našim klientům. Jako u každé zakázky v rámci programu Bespoke je design sedaček důkladně promyšlen, pečlivě navržen a vyhotoven z těch nejlepších materiálů. Spojení uhlíkových vláken, leštěného hliníku a kůže Rolls-Royce je ukázkou současné špičky řemeslného umění,“ dodává Danton.

Pokud se člověk ocitne na venkovním představení nebo na motoristickém závodišti, může pro uložení vstupenek využít samostatnou kapsu na sedačce. Pro případ delšího pobytu venku je v závěsu sedadla uložena štíhlá hliníková kapesní svítilna se znakem proslulého dvojitého „R“, díky které i po setmění najdete cestu k vašemu vozidlu.

Sedadlo „Pursuit Seat“ je vyrobeno z nejkvalitnější kůže Rolls-Royce, do které je embosován motiv „Spirit of Ecstasy“. Klienti si mohou vybrat z řady nabízených barev, které mohou ladit nebo naopak kontrastovat s interiérem jejich vozu.

Mírně rozšířené kování na konci konstrukce stoličky zajišťuje stabilní usazení na tvrdém povrchu, zatímco zatahovací hroty, které jsou ukryty uvnitř tyče, zabezpečují stejnou jistotu na trávě či na jiném nezpevněném povrchu.

Přečtěte si také:  Rolls-Royce představil zmenšený model Cullinanu. Jeho plně ruční výroba zabere 450 hodin

Sedadlo dokonale zapadá do rekreačního modulu Cullinan, který doslova splňuje tvrzení #EffortlessEverywhere; rozměry a elegantní kožené pouzdro sedačky také umožňují nenápadné uložení v jakémkoliv automobilu Rolls-Royce.

Stoličku „Pursuit Seat“ lze zakoupit jednotlivě nebo v páru v Rolls-Royce Boutique nebo u prodejců po celém světě.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *