Rolls-Royce-Cullinan-Vossen-Series-17-S17-15T- (3)

Rolls-Royce Cullinan profesionálního hráče baseballu dostal nová kola Vossen. Pasuje do nich i původní „stojící“ logo

Autor: Pavel Srp - 28. 2. 2020


Prakticky nejjednodušší možností, jak změnit vzhled auta je to, že mu vyměníte původní kola za nová. A je jedno, jestli máte auto za pár korun anebo exkluzivní model za miliony. Pro tu druhou skupinu je tu například americká společnost Vossen Wheels, která aktuálně představuje svoje disky na Rolls-Royce Cullinan.

Jde o disky s označením Vossen Forged S17-15T, o kterých už jsme nedávno psali, protože je v Japonsku obula i limuzína Toyota Century. Ta měla ale disky o poznání menší. Tento Cullinan totiž obouvá černé 24″ disky se šířkou 10″ palců vpředu i vzadu. Kola jsou v tomto případě lakována do černé lesklé barvy. V nabídce jsou ale samozřejmě v několika roztečích a v průměru od 19 do 24 palců.

Vossen Wheels kolo navrhovali s tím, aby se do něj dala instalovat původní krytka ze sériových kol Rolls-Royce s logem, které „vždy stojí správně“, tedy hlavou vzhůru. Jak výše zmíněná Toyota, tak i Rolls-Royce z galerie tam tyto pokličky mají.

Cullinan ale prošel i dalšími úpravami – matně šedým polepem, ale i snížením podvozku. Úpravy provedli v MC Customs.

Mimochodem tohle auto patří velmi známému, 28letému baseballovému hráči, kterým je Gregory Polanco, který původně pochází z Dominikánské republiky. Aktuálně hraje za tým Pittsburgh Pirates.

Štítky: , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru