Lidé bohužel nejsou neomylní, takže občas udělají chybu. Někdy jsou to ale dost vážné chyby, které mohou skončit tragicky. Třeba jako v případě nehody z přiloženého videa, při které zemřel řidič tahače.

Nehoda se stala v úterý 6. října 2020 v americké Alabamě. Ve videu, které zveřejnila Birmingham Police Department i na facebooku, je vidět, že se na silnici připojuje řidič bílého auta, ale manévr se mu nepovede a přehlédne jiné auto. Do toho nabourá a odhodí ho na vedle jedoucí tahač s vlekem a osobními auty. Naboural do něj ale tak nešťastně, že to tahač rozhodilo a poslalo mimo silnici. Bohužel to ale bylo na mostě, takže prorazil hrazení a zřítil se dolů. Vzal s sebou nakonec i další auto, které jelo vedle něj.

Tamější policie zveřejnila video, které samotný průběh, ale i následky nehody ukazuje. A vypadá to děsivě. 59letý řidič tahače podle magazínu CDL Life bohužel nehodu nepřežil, ale další ztráty na životech naštěstí nebyly. Řidič druhého auta, které spadlo dolů a přistálo projíždějícím na pick-upu, byl sice zraněn a transportován do nemocnice, ale neměl zranění, která by jej ohrožovala na životě. Řidič samotného pick-upu nebyl zraněn vůbec.

Přečtěte si také:  I tohle je práce hasičů. Při dopravní nehodě, při které seniorka čelně nabourala protijedoucí auto, přistával vrtulník

Nejhorší ale na tom všem je, že řidič, který toto vše způsobil, ani nezastavil a od celého incidentu odjel. Policie teď po něm pátrá, což je vlastně hlavním důvodem zveřejnění tohoto videa.