Range Rover 6×6 jako doplněk k luxusní jachtě

Autor: Anina Russová - 4. 5. 2018


Zřejmě z úspěchu Mercedes-Benzu G 63 AMG 6×6 se rozhodla těžit německá společnost T. Fotiadis Design. Ta se ale u mercedesu jen inspirovala a za svůj cíl si vzala Range Rover a přestavěla ho na šestikolové monstrum s názvem SLT Range Rover 6×6. Nemyslete si, nejde o žádnou technicky vybroušenou specialitu do terénu, tohle auto se prostě jen má za cíl odlišit a ukázat tak svou jedinečnost. A to se mu rozhodně daří.

V rámci úpravy došlo nejen na přidání jedné nápravy, ale také na úpravu designu. Ten má hlavně odkazovat na luxusní jachtu, což má svou logiku a za moment vysvětlíme proč. Podobně je tomu i v interiéru, který by měl být obložen stejným dřevem, jaké se používá na paluby jachet a krom toho nabídne čalounění drahou telecí kůží. A prý také pořádnou porci pohodlí a luxusu.

A co ta jachta? Ta je vlastně důležitější než celé auto, které je „jen“ jejím doplňkem. T. Fotiadis Design se totiž rozhodlo vsadit hlavně na výrobu super luxusní jachty, která si i s upraveným Range Roverem odbyde premiéru v září během Monaco Yacht Show. Už během srpna bude ale možné sepsat závaznou objednávku, což je od T. Fotiadis Design celkem odvážný krok. Auto i jachta jsou v tuto chvíli ve vývoji, a ačkoliv jsou ty plány smělé, jen těžko říct, že nakonec budou opravdu fungovat.

range-rover-6x6-2

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru