Podzim nebývá v našich končinách pro většinu lidí úplně příjemný. Hodně prší, je chladno, bývá brzy tma a často padají mlhy. No, řekněte, nechtělo by to spíše nějaký prima výlet za teplem? A co vyrazit na jedné z nejluxusnějších jachet, která je na trhu?

Mluvíme o motorové jachtě s názvem Dynamiq GTT 115, která byla vyrobena pod dohledem značky Porsche. Pohání ji nejmodernější hybridní soustava MAN V12, která je schopna produkovat až 1 600 koní. Pokud k tomu výkonu přidáte takřka dokonale aerodynamický tvar jachty, nebudete se asi divit, že dokáže plout rychlostí až 21 uzlů, tedy 39 km/h.

Ale jedinečná tahle loď není jen technikou. Samozřejmě nabídne nemodernější navigační a bezpečnostní systémy, ale také notnou dávku pohodlí, luxusu a exkluzivity.

Nabízí totiž 95 m2 otevřených palub, velký bazén na přídi, několik velkých a luxusně vybavených pokojů, posilovnu, bar, samostatnou grilovací zónu a kino, které disponuje 75″ obrazovkou. To je alě vlastně slabý odvar toho, co si můžete v konfigurátoru vybrat jako součást doplňkové výbavy. Pro opravdové fajnšmekry výrobce jachty ve spolupráci se stuttgartskou automobilkou přidal do konfigurátoru také auto. Tím je Porsche Panamera 4 E-hybrid Sport Turismo, které navíc dostane stejný interiér, jaký bude mít vámi vybraná jachta. 

Přečtěte si také:  Fotbalisté Realu Madrid dostali nová Audi, většina z nich sáhla po Q7

Máte snad na tuhle “lodičku” zálusk? Pak si připravte malé jmění. Výrobce totiž její základní cenu stanovil na 12,5 milionu eur, tedy v přepočtu 332,5 milionu Kč. A to by byla opravdu velmi drahá dovolená…