Rallye Dakar 2018: TATRA Buggyra Racing má již všechna razítka na svých místech, startu už nic nebrání!

Autor: Tisková zpráva - 6. 1. 2018


Zdlouhavou, leč nutnou administrativu má za sebou tým TATRA Buggyra Racing. Všechna technika prošla administrativními a technickými přejímkami bez komplikací a byla předána do parc ferme. Nyní se tak může celý tým soustředit už jen na start jubilejního 40. ročníku rally Dakar.

„Oproti jiným ročníkům jsme neměli vůbec žádný problém s technikou, která se vrátila z lodi bez poškození, takže jsme se mohli věnovat opravdu těm nejdůležitějším věcem. Technickými přejímkami jsme prošli bez jakýchkoliv restů, kluci jí předali do parc ferme a ráno v 10:45 vyjíždějí z rampy na start první etapy,“ uvedl po odevzdání techniky ředitel vývoje roudnické stáje Robin Dolejš. „Doufám, že další dny budou pokračovat v takovém stejném příjemném tempu jako to bylo doposud,“ dodal se smíchem.

Na zdlouhavost administrativních úkonů poukázal i člen Kolomého posádky, palubní mechanik Jiří Stross. „Přejímky probíhaly tak, že jsme na nich strávili asi 5 hodin od rána do odpoledne a bylo to trochu unavující. Všechna potřebná razítky jsme ale získali bez veškerých připomínek. Už se těším na závody a myslím si, že nemluvím jen sám za sebe, ale za všechny 3 posádky a vlastně celý tým,“ komentoval Stross.

Své první přejímky má za sebou i tým Adria v čele s pilotem Pavlem Vrňákem. „Vše proběhlo bez problémů. Všichni z posádky jsme dobře naladění, od zkušených borců dostáváme každý den školení. Občas nás někdo postraší, občas zase někdo uklidní. Teď už jen vyrazit do té pouště na ten písek a věřit, že budou i následující dny probíhat bez větších zádrhelů,“ řekl na konci dne Vrňák.

Štítky: , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru