putin limuzina video

Putin má novou limuzínu a hned s ní okouzlil prince Abu Dhabí – video

Autor: Anina Russová -   6. 6. 2018


Začátkem května se staronový ruský prezident Vladimir Putin znovu ujal svého úřadu a u této příležitosti také představil svou novou limuzínu. Pancéřovanou, jak jinak.

Nejde o žádný model ze známé světové produkce. Když jde o někoho, jako je Putin, musí i to auto být velmi, ale velmi speciální. A co je víc speciálního než pro potřeby prezidentského auta nově založená ruská automobilka? Asi nic.

Nutno ale říct, že značka, která dostala jméno Cortege, výrobou tohoto neprůstřelného prezidentského speciálu rozhodně nekončí. V plánu má vyrábět luxusní SUV a limuzíny i pro bohaté ruské oligarchy. A možná i pro bohaté šejky a prince z dalekých pouští.

Jeden takový, konkrétně Mohammed bin Zayed Al Nahyan, byl před pár dny na návštěvě Moskvy a vzhledem k vášni těchto princů a šejků pro auta se není co divit, že si vyžádal osobní prohlídku nového auta. Díky videu je trochu vidět dovnitř, a tak víme, že auto je velmi prostorné a dle moskevského hosta i pohodlné. Sice nevíme, jak moc šlo o hraný zájem ze zdvořilosti, ale prý se měl princ vyjádřit v tom smyslu, že jakmile začne automobilka vyrábět i pro „normální“ zákazníky, jednu takovou limuzínu si objedná.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *