Půjčil si mámino Porsche, naboural a pak se snažil zaparkovat do úzké garáže – video

Autor: Pavel Srp - 30. 6. 2016


Přiložené video ukazuje, jak to také může dopadnout, pokud odjedete z města, ale doma necháte své auto, klíče od něj a dorůstajícího syna. Když se všechna tato fakta spojí dohromady, může z toho vzniknout pořádný problém. A ten také vznikl.

Mladík si totiž matčino Porsche Cayenne bez dovolení půjčil a vyrazil na projížďku. Ta se ale zvrtla, protože mladík neměl řidičské oprávnění ani zkušenosti s řízením. Navíc si půjčil velké a výkonné auto. Jak to asi tak mohlo skončit? Po cestě naboural několik aut, od nehody samozřejmě ujel a snažil se auto co nejrychleji zase zaparkovat doma v garáži. Jak ale můžete vidět z videa, které natočil jeden z jeho sousedů, nebylo to úplně jednoduché. Nejen, že garáž je sama o sobě docela úzká, ale také bylo auto po předchozích nehodách značně poškozeno.

Výsledkem je vcelku vysoká škoda nejen na matčiném Porsche, ale také na ostatních automobilech i na samotném domě. Celý incident se podle dostupných zpráv stal v kanadském městě Vancouver ve čtvrtek 16. června. Mladíka nakonec policisté – i díky tomuto videu – vypátrali a dostal pokutu 276 kanadských dolarů (v přepočtu asi 5 200 Kč) za řízení bez řidičského oprávnění. Další problémy však budou následovat nejen pro něj, ale také pro jeho matku.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru