Až zbytečně dlouho jsme vám neukázali žádnou spoře oděnnou slečnu, která si po svém užívá rychlou jízdu. Informační hodnotu tato videa a příspěvky sice nemají žádnou, ale mezi námi, dívat se na to dá… 🙂 Než své zraky opět utopíte v dekoltu slečny z videa, pojďte se podívat na to, v čem to tahle sexy kráska vlastně sedí.

august-ames-video-01

Je toho totiž víc. Pod zadek se jí dostalo několik exkluzivních aut, která si následně projela letošní milionářský závod Gumball 3000. Nechybí například upravený Dodge Challenger Hellcat, ultra exotické Pagani Huayra, Porsche 918 Spyder, Lexus LFA a nechybí ani SRT Viper. To je takový vozový park snů, co říkáte?

august-ames-video-02

A teď ještě rychle k dotyčné slečně, kterou steně jako my, budete zcela jistě obdivovat. Jmenuje se August Ames a narodila se 23.srpna 1994 v Polsku. V současné době má ale kanadské občanství a je velkou hvězdou filmů pro dospělé. V těch je mimo jiné hodně úspěšná, protože na kontě už má dokonce několik ocenění za „herecký výkon“. 🙂 Měří 168 centimetrů a sama o sobě říká, že je mimořádně nekonfliktní a ráda se směje. Za svůj krátký život stihla natočit 68 filmů a stihla to jen za pár let, kdy se této profesi věnuje. Šikovná, co myslíte? 🙂