Připravte si kapesníky. BMW natočilo reklamu, která se dříve či později bude týkat každého z nás

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: BMW - 18. 12. 2023


Jste aktivními řidiči? Řídíte rádi a vlastně si bez auta, respektive řidičáku neumíte představit svůj život? Naprosto vám rozumíme, ale je potřeba si uvědomit, že dříve či později přijde den, kdy si každý z nás bude muset uvědomit, že za volant už nepatří. Pokud budeme mít štěstí, bude se nás to týkat až s pokročilým věkem. Některý, třeba z důvodu nemoci, bohužel i o něco dřív.

Ať už ale bude důvod jakýkoliv, faktem je, že to bude zatraceně těžké rozhodnutí. Odevzdat řidičák prostě není snadné, bohužel je to ale v jistém věku či stavu nezbytné. Ostatně, nikdo z nás nechce být „tím důchodcem, který sotva vidí a na dálnici najede v protisměru“. A právě kolem tohoto tématu se točí nový spot, který natočilo BMW. A předem upozorňujeme, že kapesníky budou potřeba.

Hlavními aktéry jsou, kromě BMW, otec a syn. Vše začíná smutným výrazem starého pána na úřadu, kam šel se svým synem odevzdat, nejspíš kvůli věku, řidičák. Jak se následně ukáže, jde o stejný úřad, kde byl před mnoha lety v opačné roli, tedy ve chvíli, kdy šel jako doprovod svému synovi, který si řidičák vyzvedával.

Poté, co řidičák předá znuděné úřednici ve věku jeho vnučky, sedne se synem do BMW i4, ovšem, jako spolujezdec. Syn jej ale vezme na soukromý pozemek a otci nabídne, aby se svezl. Starý muž rázem ožije a za volantem vzpomíná na to, co všechno se synem a autem zažil. BMW tak nám všem připomíná, že nikdo z nás není tak starý, aby si neužil radost z jízdy.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru