paul-WALKER-nehoda

Při dopravní nehodě včera zemřel americký herec Paul Walker

Autor: Pavel Srp -   1. 12. 2013


Včera 30.11. zemřel při automobilové nehodě americký herec Paul Walker (40), který je (zejména) automobilovým fanouškům známý z filmové série Rychle a Zběsile. Podle jeho oficiální facebookové stránky ale Paul neseděl na místě řidiče.

Za volantem osudného červeného Porsche Carrera GT seděl Roger Rodas, Paulův finanční poradce a závodník. A prý dobrý závodník. Je tedy otázkou, co se přesně stalo, a co bylo příčinou této osudné nehody.

Nehoda se stala přibližně v 15:30 tamějšího času severně od Los Angeles ve městě Santa Clarita v ulici Hercules Street. Oba cestovali na charitativní akci organizace Reach Out Worldwide, ale po cestě na akci vylétl vůz ze silnice a narazil do sloupu veřejného osvětlení, od kterého se odrazil do stromu. Když na místo dorazila policie, vůz byl již v plamenech. Smrt v troskách našli oba muži.

Paul Walker se narodil 12.9.1973 a natočil mnoho filmů. Jeho kariéra nebyla spojena pouze s filmy o tuningu a pouličních závodech Rychle a Zběsile, ačkoliv účinkoval ve většině ze sedmi (natočených) dílů.

Štítky: , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *