Potyčka mezi dvěma řidiči skončila pěstmi. Útočník pak odjel neznámo kam, policie po něm pátrá

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Policie ČR -  13. 3. 2022


Policisté velmi často upozorňují na to, že agresivita za volantem nemá co pohledávat. Je nebezpečná a v některých případech i zabíjí. Agresivní řidiči jsou ale bohužel poměrně častým problémem (nejen) našich silnic, ačkoliv ne vždy to končí tak vyhrocenou situací, jakou zažil senior u obce Sedlec.

Tamní policisté vyšetřují potyčku mezi dvěma řidiči. Jedním byl senior ve Volkswagenu Caddy, druhým mladší muž ve Škodě Octavia. Zatím není moc jasné, co potyčku vyvolalo, a proto by policisté uvítali pomoc případných svědků. V tuto chvíli znají jen konec. A ten se odehrál v sobotu 5. března v půl páté odpoledne na silnici I/20 u obce Sedlec.

V tuto chvíli policisté vědí, že jakýsi konflikt dvou řidičů tam skončil vybrzděním seniora a jeho následnou fyzickou inzultací. Poté, co řidič octavie seniora napadl, odjel z místa směrem na České Budějovice.

Přečtěte si také:  Emoce za volant nepatří. Agresivní řidiči způsobují podle statistik vážné dopravní nehody

Celý případ je ve fázi vyšetřování. Policisté musí zjistit, kdo byl tím agresivním řidičem a co stálo za napadením seniora. A s tím potřebuje pomoci od případných svědků celé situace. Pokud by tedy někdo věděl, co se stalo, mohou zavolat na linku 158.

Štítky: , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek