Monako je jednou ze zemí, kde se potkávají ti nejbohatší lidé světa. Podle toho vypadají také místní ulice, které jsou k prasknutí plné těch nejexkluzivnějších, nejdražších a nejnovějších supersportů. Mají tady také luxusní hotely a restaurace, ale když se oboje spojí dohromady, může to být leckdy problém

nehoda-monako-Lamborghini-Aventador-toyota-rav4-video

Před luxusním hotelem Hotel de Paris vzniklo i toto nešťastné video. Představte si, že přijedete se svým opravdu drahým Lamborghini Aventador před hotel, z auta vystoupíte a necháte místní personál, aby vám auto zaparkoval. Děláte to běžně. Nic divného. Jenže tentokrát toho budete litovat.

Poslíček s autem odjel na hotelové parkoviště, všechno jde v klidu a v pohodě, auto jen tak lehtá na plynovém pedálu a hladce zacouvá do místa. Jenže všudypřítomné fotoaparáty, videokamery a čočky mobilních telefonů mu přece jen nedají a po zaparkování chce pro přihlížející obecenstvo udělat malé divadélko. Rozhodne se tedy prošlápnout plynový pedál a poškádlit ušní bubínky. Ale… Nemá zařazený neutrál, nýbrž jedničku. Co následovalo je vám již asi jasné, auto se prudce rozjelo a nabouralo do právě projíždějící Toyoty RAV4.

I když škody nejsou na pohled nijak veliké, i tak bude oprava velmi drahá…