Společnost Porsche Inter Auto CZ, výhradní dovozce automobilů v segmentu prémiových značek Porsche, Bentley a Lamborghini do České republiky a největší prodejce nových vozů v ČR, zve všechny příznivce automobilů na druhý ročník největší motoristické slavnosti LEGENDY ve dnech 13. a 14. června do areálu PN Bohnice v Praze 8. Návštěvníci se mohou těšit na to nejlepší z luxusních značek autorizovaných obchodních zastoupení Porsche Centrum Praha, Bentley Praha, Lamborghini Praha a na expozici značky ŠKODA, kterou zajistí autorizovaní prodejci vozů této značky Porsche Praha-Smíchov a Porsche Praha-Prosek.

Na druhém ročníku největší motoristické slavnosti LEGENDY v České republice budou k vidění nejžhavější novinky značky ŠKODA a to nejlepší z luxusní nabídky automobilů Porsche, Bentley a Lamborghini.

Porsche Centrum Praha vybralo pro tuto příležitost to nejlepší ze své stáje sportovních a luxusních vozů Porsche – k vidění budou speciální modely 911 Carrera S „Martini Edition“ a 911 Turbo S „Gulf Design“, SUV vozy Cayenne S a Cayenne GTS, luxusní limuzína Panamera Turbo a nejnovější člen rodiny Porsche – Macan S Diesel.

assets_Uploads_Prilohy_3217-porsche-inter-auto-cz-s-tim-nejlepsim-ze-sve-staje-na-motoristicke-slavnosti-legendy-2015_obrazky_911-Carrera-S-Martini-Edition

Výhradní obchodní zastoupení Bentley Praha zajistilo exkluzivní sportovní model Bentley Continental GT Speed a limuzínu Bentley Flying Spur V8.

Nově otevřené obchodní a prodejní místo Lamborghini Praha zajistilo supersportovní vozy Lamborghini Aventador LP 700-4 Roadster a Lamborghini Huracán LP 610-4.

Autorizovaní prodejci vozů značky ŠKODA, společnosti Porsche Praha-Smíchov a Porsche Praha-Prosek, budou na autoshow LEGENDY prezentovat nejnovější model – nová ŠKODA Superb třetí generace, ale i takové skvosty jako závodní speciál ŠKODA Fabia R5 či historické závodní vozidlo ŠKODA 130 RS. Nebudou chybět ani další modely z portfolie této značky.

skoda-superb-01

Všechny vybrané automobily si hosté budou moci prohlédnout na stáncích na hlavních ploše za kostelem, a to v sobotu 13. června od 10 do 20 hodin a v neděli 14. června od 10 do 18 hodin. Všem zájemcům o vozy těchto značek budou k dispozici profesionální prodejní týmy.

LEGENDY jsou největší českou motoristickou show, která spojuje AUTOSALON, MOTOSALON a exhibiční jízdy, umělecké a fotografické výstavy, prezentace klubů, prodejní stánky a přiblížení motorsportu dětem a mládeži spolu s bezpečností silničního provozu. Pro rodiny s dětmi je v průběhu celého víkendu k dispozici velká dětská zóna i s občerstvením.

Přečtěte si také:  83letý řidič jel v Karlových Varech v protisměru. Policie ho vypátrala díky záznamu z palubní kamery

assets_Uploads_Prilohy_3217-porsche-inter-auto-cz-s-tim-nejlepsim-ze-sve-staje-na-motoristicke-slavnosti-legendy-2015_obrazky_legendyhlavni-plocha