policie kontroly kovid

Pomsta na silnici skončila nehodou, při které byl zraněn řidič úplně jiného auta

Od Radim Plachý | Zdroj: carscoops.com - Foto: Policie ČR - 25. 4. 2022 0

Občas se člověk na silnicích diví, kdo všechno dostal řidičák. To, co někteří řidiči předvádějí, totiž hraničí se šílenstvím. Je to i případ řidiče Nissanu z přiloženého videa, který se chce pomstít motorkáři a způsobí přitom vážnou nehodu, do které zatáhne i jiného nevinného řidiče.

Video bylo natočeno v Americe na dálnici 14 nedaleko ve městě Santa Clarita v Kalifornii. Vidět je tu motorkář, který se snaží pravou nohou kopnout do Nissanu. Na to ale řidič auta zareaguje tak, že ostře vybočí vlevo a chce motorkáře autem trefit, ten stihne motorku strhnout doleva a těsně se vyhne svodidlům. Řidič ale kvůli svému manévru ztratil nad svým autem kontrolu a do svodidel naboural přední částí. Svodidla ho ale odrazila a auto neovladatelně letělo zpět na dálnici.

Přečtěte si také:  Jako z akčního filmu. Honička Ferrari 812 Superfast a SEATu Leon Cupra skončila nehodou, výbuchem a zničenými auty

Tady bohužel zboku narazilo do Cadillacu Escalade EXT, který se kvůli tomu převrátil na střechu. Podle informací byl při nehodě řidič pick-upu zraněn a byl odvezen do nemocnice.

Svědek Chris Traber, který video natočil, řekl pro NBC News, že celou situaci způsobil řidič Nissanu, který asi nechtěně vjel motorkáři do cesty. Policejní důstojník Josh Greengard k tomu řekl: „Nepochybně to byla pomsta. Motorkář kopal do auta. Musíme zjistit, co přesně se stalo.“