Agresivní chování nemá za volantem co dělat, obzvlášť když jde ve většině případů jen o porovnávání ega. Je to nebezpečné, zbytečné a často to nekončí jen zvýšeným tepem a naštvaností. V případě polského řidiče to naštěstí skončilo jen rozbitým zadním oknem a pomačkanými plechy.

Přečtěte si také:  Řídili jsme Lamborghini, placaté ale nebylo. Byl to traktor

Video zachycuje nepříjemnou potyčku dvou řidičů, která se měla odehrát koncem listopadu v Polsku. Ze záběrů kamery, kterou má řidič traktoru umístěnou na hlavě, je vidět, že je před ním úplně prázdná silnice. Navíc v jeho směru jízdy také přerušovaná čára, takže se není co divit, že jej po pár sekundách předjíždí řidič staršího Mercedes-Benzu.

Nic nevypadá nestandardně, ale jen do chvíle než se řidič mercedesu rozhodne šlápnout na brzdy. Traktorista se mu vyhnul tím, že vjel do protisměru, kde naštěstí nic nejelo. Jenomže řidič mercedesu znovu najel před něj a znovu plně zabrzdil. To už ale traktorista neubrzdil, nicméně dost těžko říct, jestli mu nic jiného nezbylo nebo ty brzdy nesešlápl naplno schválně.

Řidič Hyundai i30 vybrzdil autobus. Nehodu se pokusil hodit na jeho řidiče

Náraz sice nebyl nijak velký, ale i tak stačil k tomu, aby se mercedesu vysypalo zadní okno a aby to odnesly také plechy v zadních partiích auta. Jakmile oba řidiči zastavili, ten z mercedesu z auta vystřelil a namířil si to k traktoru. Jeho šofér už ale byl připravený a jediné, co mu řekl, bylo, že má vše nahrané. Řidič mercedesu prý také a je dost dobře možné, že nelhal a jeho vybrzdění opravdu něco předcházelo. Ať už to bylo cokoliv, měl ale udržet nervy na uzdě. To vše totiž bylo úplně zbytečné.