McLaren_720S_Spider-nehoda_na_dalnici-Amerika-nahled

O tom, že nehody drahých automobilů vyvolávají bouřlivé reakce, není třeba dlouze diskutovat. Je to tak napříč celým světem a i proto se na policejních sítích sem tam objeví nějaké fotky z podobných nehod. Stalo se tak i na twitteru kalifornské policie. Tweet ale následně zmizel.

Nebyla to navíc úplně obyčejná nehoda, protože se v ní angažovala dvě supersportovní auta. Prvním z nich byl McLaren 720S Spider. Řidič, který v autě v čase nehody seděl, navíc nebyl jeho majitelem, auto bylo půjčené. Druhým účastníkem nehody – ačkoliv nepřímým, protože autu se nic nestalo, pak bylo Lamborghini Huracán Spyder, přičemž obě auta spolu měla předtím „závodit“. Informaci přinesl web carscoops.com.

Přečtěte si také:  Policisté se zaměřili na přetížené náklaďáky. Jeden byl přetížen o 13 tun

Policisté, kteří na místě nehodu vyšetřovali, pořídili několik fotografií, s nimiž se podělili na sociální síti Twitter. Příspěvek na ní zveřejnili v pondělí 22. února, jak dokládá vložený tweet na webu thedrive.com. V tom navíc policisté McLaren špatně identifikovali. V tweetu se totiž psalo: „Když si půjčíte McLaren 570 a rozhodnete se na dálnici US-101 závodit s Lamborghini, a pak nabouráte.“ Dále se v příspěvku psalo, že při nehodě naštěstí nebyl nikdo vážně zraněn. Tweet ovšem ze sociální sítě zmizel, ale díky několika světovým webům fotky i zbytek textu zůstaly.

Problémem pro řidiče havarovaného sporťáku je také to, že si nepřiplatil za pojištění, takže bude muset navíc uhradit vzniklou škodu. Vzhledem k tomu, že poškození na McLarenu nejsou úplně kosmetická a jde o exkluzivní auto, bude to mít hodně drahé.

Leave a Reply