2020-bmw-rady-4-male-ledvinky

Podívejte se, jak by vypadalo nové BMW řady 4 s „obyčejnými“ ledvinkami

Autor: Pavel Srp - Zdroj a foto: instagram.com/j.b.cars - 3. 6. 2020


Posledních pár dní se zejména mezi fanoušky BMW vede hodně vášnivá debata ohledně nové generace řady 4. Začalo to už v neděli, kdy unikly první oficiální fotky a pokračovalo to včera, kdy bylo auto oficiálně představeno.

Na internetu už se ale začaly objevovat práce grafiků, kteří se rozhodli nové čtyřce dát malé ledvinky. Jedny takové se objevily i na instagramovém účtu j.b.carsu. Ten si jako vzor vzal fotku nového BMW řady 4 a rozhodl se ho předělat rovnou na vrcholné BMW M4.

Současně s úpravou vnějších zpětných zrcátek na ta pro modely BMW M typická, přidal i zadní spojler, jiná kola a přepracovaný přední nárazník. V tom už ale nejsou obrovské ledvinky, nýbrž ledvinky „běžné“ velikosti. Auto nyní nápadně připomíná současné BMW řady 8 Coupé.

Jak to vypadá? Podle mého názoru lépe, ale počkejme si naživo. Třeba nakonec nové, velké vertikální ledvinky nebudou vypadat tak zvláštně, jak se jeví z fotek. Šéfdesignér BMW Domagoj Dukec prý podle magazínu Motor1.com řekl, že BMW řady 4 by mělo být jediným modelem, který takové ledvinky dostane.

2020-bmw-rady-4-upravene-ledvinky

.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek