Po Nürburgringu se už prohání BMW X3 M, poslechněte si ho ve videu

Autor: Pavel Srp - 19. 8. 2018


Je to téměř rok, kdy byla představena nová generace BMW X3 a kdy jsme se s ní poprvé svezli. Mnichovská značka už nyní testuje její vrcholné provedení M. Na okruhu bylo natočeno hned několik exemplářů.

Po epickém závodním okruhu se prohání několik velmi rychlých maskovaných BMW X3. Některá z nich nevypadají kromě koncovek výfuku v rozích nárazníku nijak nápadně, jiné ale ano. Přidávají totiž pro modely BMW M typická vnější zpětná zrcátka.

Slyšet můžeme také poměrně hlasitý zvuk motoru a výfuku, který připomíná BMW M4. Ostatně pohánět by vrcholné BMW X3 M měl také dvakrát přeplňovaný třílitrový řadový šestiválec, který by měl však nabízet ne méně než 450 koní. Stejný motor (označení: S58) by měla dostat i nová generace BMW M3.

Otázkou bude přenos výkonu na silnici, jisté je, že X3 M bude mít pohon všech kol. Spekulovat ale zatím můžeme jestli normální xDrive nebo M xDrive, kterým je vybaveno nové BMW M5.


TIP: Sháníte nové auto na operativní leasing?
 
Vyplňte krátký formulář a poptejte ho. Vybereme pro vás ty nejlepší a nejvýhodnější nabídky. Anebo si vyberte přímo z aktuálně dostupných aut.
 
Chci operativní leasing!
 
Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru