Po nehodě vypadá Aston Martin DB5 opravdu příšerně

Autor: Anina Russová - 4. 8. 2015


Pojem „špatný den“ dostane poté, co se podíváte na fotky níže, zcela jiný rozměr. To vám garantuji. Světem internetu se totiž šíří série fotografií z dopravní nehody, která se odehrála minulý týden v okolí britského Manchesteru. Potkali se tu prý ve vyšší rychlosti řidič Vauxhallu („britského“ Opelu) a řidič překrásného Aston Martin DB5.

nehoda-aston-martin-db5-04

Ano, to je přesně ten, který si zahrál v několika filmech o Jamesi Bondovi. Jen pro připomenutí, poprvé ho sedlal Sean Connery ve filmu Goldfinger (1964), potom Pierce Brosnan ve filmu Golden Eye (1995) a Tommorow Never Dies (1997) a nakonec nechybí ani Daniel Craig, který měl možnost DB5 vyzkoušet ve filmu Casino Royale (2006) a Skyfall (2012).

nehoda-aston-martin-db5-01

Cena takového auta je dnes kolem jednoho milionu liber, tedy (podle aktuálního kurzu) přibližně 38 milionů Kč. To je snad dostatečným důkazem, že je Aston Martin DB5 prostě exkluzivním kouskem jen pro „ty vybrané“.

nehoda-aston-martin-db5-02

O to víc je nám líto tohoto rozbitého kousku. Po nárazu ve vysoké rychlosti do sloupu veřejného osvětlení je přední část i kus té zadní doslova „na kaši“. Opravit to prý půjde, ale cena nebude úplně přátelská. Navíc do budoucna bude auto poznamenáno nehodou a to jeho historii nikdy nedělá dobře. Oba řidiči, jak ten z Astonu – i jeho syn, coby spolujezdec – tak ten z Vauxhallu, byli po nehodě převezeni do nemocnice s lehkými a středně těžkými zraněními.

nehoda-aston-martin-db5-03

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek