Ve výhledu řidiče, který má za oknem kameru, můžeme vidět poměrně nešťastnou nehodu, při níž v Thajsku nabourá pick-up dvě auta. Bokem se při brzdění dosmýká do McLarenu 720S a předkem trefí další auto jedoucí ve vedlejším pruhu.

Tato nehoda se odehrála v Thajsku a předcházela jí poměrně svižná jízda mezi auty, při níž řidič Mercedes-Benzu C 63 AMG – podle křídla dokonce asi dokonce Black Series – pronásleduje jiného řidiče šedého McLarenu 720S. Jenže za nimi jede ještě další auto, kterým však není žádný podobný sporťák, nýbrž postarší pick-up Chevrolet. Před těmito auty se ale začne tvořit kolona. Zatímco mercedes jede levým pruhem dál, mclaren zastavuje. Na to už ale řidič pick-upu bezpečně reagovat nedokázal.

Šlápl sice na brzdy, ale málo a pak už to nezachránil. Po prošlápnutí pedálu brzdy ještě níže se mu zablokovala kola, lehká zadní část se mu i díky úhybnému manévru smýkla do strany, takže pravou zadní částí do mclarenu naboural. Jenže vlivem úhybného manévru se pick-up dostal přední částí do poloviny vedlejšího pruhu, kde naboural ještě do jiného projíždějícího auta.

Za volantem pick-upu seděl podle dostupných informací 29letý mladík Weerapong Thongchom, který prý po nehodě prohlásil, že správně neodhadl podmínky panující na silnici a podcenil situaci. Je to pech, když se mu to stalo zrovna za tak drahým a exkluzivním autem. V Thajsku jsou prý jen tři…