Pagani představilo daší jedinečnou Zondu. Je dokonce na prodej

Autor: Anina Russová - 11. 12. 2017


Horacio Pagani už nějakou dobu po představené každé své novinky s označením Zonda slibuje, že jde opravdu o poslední model, a že už žádný další už nikdy nebude. Ale pak přijde nějaký bohatý zákazník se silnými přesvědčovacími schopnostmi a Horacio opět začne tvořit. Tak nějak to bylo i u zatím poslední Zondy, která vznikla v jednom jediném provedení a jmenuje se Riviera.

Podle slov samotného Horacia jde opravdu, ale opravdu o poslední Zondu. To ale ukáže až čas. Riviera od něj dostala dokonalý perleťově bílý lak, který je zkombinován s elegantními modrými liniemi. Barvy pak doplňuje přiznaný karbon, z něhož je vyroben celý monokok auta. Zondu Riviera pohání dvanáctiválec, který produkuje 760 koní. Celé tohle báječné stádo je posíláno jen na zadní kola.

Zajímavé je, že ten, kdo si auto u samotného tvůrce objednal, nakonec z celého nákupu vycouval. Proč, to bohužel nevíme. Každopádně auto je teď na prodej u saúdskoarabského dealerství Seven Car Lounge. Cenu ovšem prodejce nezveřejnil. I tak se dá očekávat, že některý z místních šejků nebo princů si jistě brzy udělá radost. :)

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek