Otec staví synovi repliku Aventadoru pomocí 3D tisku. Lamborghini na to o Vánocích zajímavě zareagovalo

Autor: Anina Russová -   28. 12. 2019


Už před několika lety se Sterling Backus rozhodl, že si doma v garáži postaví repliku italského supersportu Lamborghini Aventador. Ovšem nečekejte, že jde snad o jednu z těch děsivě vyhlížejících staveb, kterým se lze jen smát. Sterling to bere hodně vážně a chce, aby výsledkem byl reálně vyhlížející supersport, který by měl následně udělat radost hlavně jeho synovi.

Ten mu samozřejmě s celou stavbou pomáhá, ale spíše svou přítomností. Sterling totiž drtivou většinu dílů na tuto repliku tiskne na 3D tiskárně a upřímně musíme říct, že výsledek je zatím hodně povedený. To můžete posoudit i vy sami z videa níže.

Počínání tohoto otce a syna samozřejmě neušlo pozornosti samotné automobilky. Lamborghini, stejně jako jiné značky, samozřejmě nerado vidí, když si doma někdo staví repliku jejich produktu. Je to plagiátorství jako jakékoliv jiné a jsme si jisti, že kdyby Lamborghini chtělo, dostalo by Sterlinga k soudu a nejspíš z něj vysoudilo i kalhoty. Jenomže Italové se rozhodli na to jít trochu jinak. Zástupci značky Sterlinga navštívili, aby si s ním popovídali a rovnou mu také přivezli malé překvapení.

Místo armády právníků s sebou zástupci automobilky Lamborghini přivezli reálný Aventador, který Sterlingovi a jeho malému synovi na dva týdny zapůjčili. Ne jen proto, aby jim udělali radost, ale hlavně proto, aby načerpali dostatek inspirace a věděli, jak se svou stavbou správně pohnout kupředu. Upřímně, takový přístup bychom od tak velké značky bývali nečekali. Lamborghini patří klobouk dolů, hodně zajímavá reakce na jednu stavbu, co myslíte?

Štítky: , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek