Odtahovkáři nedošlo, že zapřáhnul čtyřkolku. Zničil minimálně jedno kolo i výfuk

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: West Whiteland Dashcam - 14. 12. 2020


Práce řidičů odtahových služeb není snadná. Pokud odtahují auto někomu, kdo špatně parkuje, dočkají se řady nadávek. Pokud pak odvážejí nepojízdný vrak po nehodě, musí být těžké pracovat se zbytky auta, ve kterých třeba někdo zemřel. Bez odtahovek bychom se, my řidiči, neobešli. Ovšem stejně jako u jakékoliv jiné práce, je i u odtahování auta potřeba myslet hlavou.

Je totiž až příliš snadné poškodit odtahované auto a v některých případech i malý škrábanec může stát statisíce. Na kolik vyjde chyba jednoho amerického šoféra odtahovky, ani nezkoušíme odhadovat. Video jeho ne úplně profesionální práce bylo natočeno na dálnici I-95 ve Filadelfii.

Odtahována jsou dvě auta. Na korbě je Cadillac, který to svým umístěním opravdu vyhrál. Za ním je totiž připřažen Lincoln MKC. Z videa je patrné, že řidič odtahového auta za sebou po zemi táhne už minimálně jeden výfuk auta. Kromě toho je na záběrech vidět, že jedno z kol je zuté a po silnici se pohybuje samotný ráfek.

Vzhledem k hluku je nemožné, aby o tom řidič odtahovky nevěděl. Jak ale vidno, nejspíš mu to nepřijde moc důležité. Ačkoliv je vidět, až auto je po nehodě, takové zacházení si rozhodně nezasloužilo a majitel z toho jistě nebude mít radost.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru