Obrovský Sin City Hustler si zamilujete – video

Autor: Anina Russová -   15. 8. 2015


Je neuvěřitelné čeho všeho jsou lidé schopni. Tedy v tomhle případě to vypadá, že si dotyčný asi buď něco kompenzuje a nebo je to prostě blázen. Dovolte nám, abychom vám představili masivní a obrovský Sin City Hustler!

Je to takřka 10 metrů dlouhý náklaďák vhodný do terénu. A tím vhodný myslíme fakt, že pokud někde nezůstane viset za břicho, přejede a projede asi všechno. Prapůvodně šlo o Ford Excursion, tedy o více kusů, které byly rozřezány a následně byly spojeny v jeden kolos na kolech.

Nemyslete si, že jde jen tak o nějakou domácí přestavbu. Majitel spolu s kamarády použil jen to nejlepší vybavení a díly, které vůbec mohl – od šroubků až po kabely k osvětlení interiéru. Tohohle mastodonta pohání BigBlock od Jon Kaasse Racing Engines naladěný na 750 koní, což vzhledem k velikosti a hmotnosti auta není zase tolik.

Tělo auta je vyztuženo množstvím dvoupalcových ocelých trubek zaručíjích jeho maximální pevnost. Na výšku má 3,6 metru, na šířku 3,4 metru a rozvor náprav je něco přes 7 metrů! To jsou prostě sci-fi čísla! :) Uvnitř je 12 jednotlivých sedadel pro cestující a jedna sedačka pro řidiče, který sedí vpravo.

Aby bylo jasno, tohoto mazlíka vážně jen tak něco nerozhodí. 15 palcová kola obouvají speciální pneumatiky Firestone Terra o rozměru 66×44 a ty mají vydržet prý vše. Navíc jsou řiditelné obě nápravy. A vychytávek to má mnohem víc!

Pokud jste právě na něco takového dostali zálusk, pak si připravte rovný milion dolarů. Majitel vám tohle auto prodá, ale do ceny se promítne více jak roční práce i neskutečná exkluzivita.

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *