Německý úpravce ABT si s přibývajícími letními teplotami posvítil na Volkswagen Beetle Cabrio. I když jsou auta bez střechy určená spíše k víkendové jízdě krajinou, tenhle Brouk umí prohnat i vítr, co vám bude čechrat vlasy. Nemyslete si ale, že tento balíček úprav je vhodný jen pro jednu, jak to tak bývá na tu nejsilnější, motorizaci. V ABTu na to šli od lesa a pro každou variantu, kterou si v ceníku Volkswagenu můžete vybrat, nabízejí nějaké to vylepšení.

Například oblíbená základní 1.2 TSI má v výkon 105 koní a 175 Nm točivého momentu. ABT nabízí posilnění výkonu na 140 koní a 220 Nm točivého momentu. U silnější 1.4 TSI se dostali až na 210 koní a 280 Nm točivého momentu. A ani na naftové agregáty se nezapomnělo. Původních 105 koní v 1.6 TDI poskočilo na 125 koní (285 Nm). Určitě doporučujeme projít si webové stránky ABTu, kde si vybere opravdu každý.

Jako obvykle se pak nezůstalo jen u zvyšování výkonu. ABT připravil širokou škálu designových balíčků úprav exteriéru i interiéru, v nichž lze nalézt nové nárazníky, prahové nástavce, kryty na přední světla a mnoho dalšího.

Nechybí samozřejmě nabídka litých kol v průměrech od 18″ do 20″ a také možnost sníženého podvozku, který vůz přiblíží k zemi až o 30 mm vpředu a 35 mm vzadu.