„Vítejte ve městě M Town“: Novým filmem BMW M GmbH pokračuje v úspěšné kampani zaměřené na virtuální Eldorado globální BMW M komunity. Snímek „The Drop“ opět láká milovníky výkonu a automobilové nadšence do města „M Town“, kde se od roku 2018 vše točí kolem nejsilnějšího písmene na světě a vášně pro mimořádné výkony. Režisér Micky Sülzer, který je autorem dva roky starých ikonických videí o neobyčejném životním stylu ve městě „M Town“, tentokrát představuje široké spektrum současných BMW M modelů, z nichž některé se mohou pochlubit extrémně poutavými barvami karoserie, a to včetně speciálních vozů z vozového parku BMW M Heritage, mezi nimiž figuruje také červené BMW M3 E30.

„M Town je nejúspěšnější digitální kampaní BMW M GmbH zejména proto, že se jí aktivně účastní a formuje ji komunita BMW M z celého světa. Toto nadšení a sounáležitost vytvářejí velmi zvláštní „něco“, co dělá BMW M tak jedinečným. Proto jsme rádi, že můžeme v tomto úspěšném příběhu pokračovat dalším filmem, a zároveň nahlédnout do budoucnosti,“ říká Lothar Schupet, Director Global Sales and Marketing BMW M.

Přečtěte si také:  Test BMW M2 Competition s manuální převodovkou (2019)

„M Town“ slouží od roku 2018 jako platforma sociální a digitální komunikace pro fanoušky BMW M po celém světě. Ti se zaregistrují na internetové stránce bmw-m.com, stanou se občany města „M Town“ a vytvoří si vlastní digitální průkaz BMW M. „M Town“ znamená jedinečné příběhy, originální online videa, řadu kreativních produktů v merchandisingovém obchodě BMW M Town a velké množství akcí po celém světě. Návštěvníci mnichovského BMW Welt získají na speciálně navržené výstavní ploše o rozloze 180 metrů čtverečních velmi realistický pojem o tom, co je „M Town“ zač.

Jak je nám známo z předchozích online videí, také v novém filmu „The Drop“ hraje hlavní role mnoho automobilů BMW M. Ve snímku se krátce či déle objeví celkem 18 různých vozů z aktuální modelové řady BMW M. Spektrum výjimečně výkonných vozů sahá od BMW M2 CS až po BMW M8 Gran Coupé. Kromě některých utajovaných specialit se představí unikátní vozy, jako je BMW M2 by FUTURA 2000 či BMW M3 Pickup z roku 2011, které přivážejí nabíjecí stanici. Poprvé ve filmu o městě „M Town“ nabízí BMW M GmbH malý pohled do elektrizující budoucnosti a spojuje „Utopii“ s budoucností skutečnou. Rok 2021 se stane svědkem prvního elektrifikovaného modelu od BMW M v podobě výkonné verze vycházející z nového BMW i4 a následovat budou další, včetně těch vysokovýkonných.

Hlavní protagonista filmu, na němž se podíleli i významní influenceři z automobilové scény, řídí červené BMW M3 E30 z flotily BMW M Heritage. Klasické vozy BMW M GmbH dále zastupují modely M3 GTS, BMW M3 CRT, BMW M4 GTS a BMW řady 1 M Coupé.

Přečtěte si také:  Test BMW M5 Competition (2019)

Nový film, zcela v souladu s koncepcí této komunity, představuje nejen stěžejní automobily společnosti BMW M GmbH, ale také obyvatele města „M Town“. Za tímto účelem poskytli členové komunity BMW M pro natáčení filmu svá vlastní vozidla. Tyto speciální role byly vylosovány v předchozí online kampani.