Epidemie koronaviru zasáhla i do natáčení pořadu Top Gear. To tak bylo o několik měsíců odloženo. Nová sezóna ale bude podle BBC uvedena už hodně brzy, mluví se dokonce ještě o letošním roce, nicméně pravděpodobný je i začátek roku příštího. Ať už to bude jakkoliv, jedno je jisté, nová sezóna bude znovu plná akce, nehod, skvělých aut a lehkých zmatků.

Na moderátorských křeslech znovu sedí Paddy McGuinness, Freddie Flintoff a Chris Harris. Na tom se naštěstí – a je to trochu s podivem – nic nezměnilo. A nic se nezměnilo ani na složení jednotlivých dílů. Dá se říct, že už od dob Clarksona, Hammonda a Maye se v Top Gearu nic moc nezměnilo, jen ti moderátoři.

Jak se Richard Hammond dostal k práci snů pro Top Gear? I díky Škodě Superb

Nová série nabídne vtipné hlášky, jízdu legendárního Lamborghini Diablo z roku 1991 po letišti, přičemž jej budou stíhat Jaguar XJ220 a Ferrari F40. Mimochodem, Diablo by se mělo dle všeho rozjet až na 320 km/h! Jediný problém je, že právě Diablo ten pokus o super jízdu nepřežije vcelku.

Zajímavě vypadá i jízda po takzvané zdi smrti, kdy řidič s autem jezdí dokola po zdi tak rychle, aby nespadl dolů. Nic pro slabé povahy a žaludky.

Přečtěte si také:  Na prodej je exkluzivní závoďák Lamborghini Diablo SVR. Vyrobeno bylo jen 31 kusů

Nutno říct, že chystaná nová sezóna Top Gearu nevypadá špatně. Jediný problém vidíme v tom, že vlastně nenabídne nic nového. Jde ale v takovém formátu vymyslet ještě něco nového? A přijali by to diváci? Možná právě to je důvod neměnného formátu této show. Co myslíte vy? Stojí ještě Top Gear za to? Sledujete jej? Dejte nám vědět v komentářích na facebooku.