Nissan postavil individuání GT-R „Predzilla“ pro NHL tým Nashville Predators

Autor: Martin Binder - 7. 6. 2017


Znáte Nashville Predators? Je to jeden z nejmladších hokejových týmů NHL, který byl založen teprve v roce 1998. Kdybyste o nich přeci jen neslyšeli, možná vám něco napoví jména Tomáš Vokoun nebo Marek Mazanec, kteří za Nashville Predators nejednu sezónu v NHL chytali.

A co takhle Nissan GT-R? Jak sám výrobce říká: „Supersport, který neustále posunuje hranice a zvedá laťku v oblasti výkonu, ovladatelnosti, designu a kvalitě. GT-R, jediný a jedinečný supersportu pro každého, kdykoli a kdekoli.“

Co se stane když tyto dvě věci spojíme? Vznikne Nissan GT-R „Predzilla“.

Nissan vyrobil a daroval individuálně upravené GT-R nadaci Nashville Predators Foundation. „Predzilla“ vznikla na modelu GT-R Premium, oproti němu je vybavena speciálním žlutým exteriérem s grafikou Nashville Predators, modrými koly a modrým zadním spoilerem – tedy barvami týmu Nashville Predators.

Pod kapotou se nachází standardní dvěma turby přeplňovaný vidlicový šestiválec o objemu 3,8 litru s výkonem 565 koní a točivým momentem 632 Nm. Ten je přenášen dvouspojkovou šestistupňovou převodovou na všechna kola.

Auto je aktuálně v dražbě a nejvyšší částka atakuje 80 tisíc amerických dolarů. Na aktuální výši příhozu se můžete podívat ZDE. Výtěžek z dražby využije nadace Nashville Predators Foundation i pro další podobně zaměřené organizace, které podporuje. Vítěz aukce obdrží kromě „Predzilly“ také dva celosezónní lístky Nashville Predators pro sezónu 2017-2018.

José Muñoz, výkonný ředitel Nissan North America, prozradil: „Tento supersport věnujeme fanouškům Nashville a Predators po celém světě. Doufáme, že zvýší povědomí a finanční prostředky pro práci Predators Foundation.“

Štítky: , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru