New Yorská babička a její růžové Lamborghini Espada

Autor: Tisková zpráva - 15. 6. 2014


Krásné a jedinečné vozy nemusí nutně vlastnit jen nějaký sběratel nebo zarytý fanoušek aut. Může je vlastnit také starší paní, která žije v New Yorku. Jestli nevěříte, tak se prostě musíte seznámit s tou (s největší pravděpodobností) nejstylovější babičkou na světě. Jmenuje se Lorrie Stern a vlastní skvostné růžové Lamborghini Espada z roku 1974.

Její příběh začíná už na střední škole, kde potkala svého manžela. Seděli ve třídě vedle sebe a doživotně je spojila láska  k evropským vozům. Po svatbě, kdy její muž Stanley začal dělat právníka, jezdil Citroënem SM a ona zase Fiatem 124 Spider, ale pak se doslova zamilovala právě do Lamborghini. Dlouho prosila manžela, ať ji vůz koupí. Ten prý chvíli otálel, ale poté, co mu na otázku, zda s vozem bude jezdit opravdu denně odpověděla kladně, našla od něj klíčky pod vánočním stromečkem.

A protože Lorrie prostě miluje růžovou barvu, nechala společně s manželem Lamborghini v roce 1979  do této barvy přelakovat. Paris Hilton ,ůže jen závidět… V roce 1992 Lamborghini prošlo kompletní opravou a Lorrie ho opravdu využívá každý den i k těm nejkratším jízdám.

Jestli teď přemýšlíte nad tím, jestli ženská a navíc v pokročilejším věku zvládne ukočírovat 4,0 litrovou bestii (motor V12 s 325 koňmi), pak vězte, že Lorrie miluje rychlost a rozhodně se jí nebojí. Mezi její velké koníčky patří i akrobatické létání na Cesně, takže Lambo už je pro ni hračka. :) I když bylo vyrobeno pouze 1 200 kusů, tento je hlavně díky dobré péči majitelky, ve skvělém stavu. Najeto má více než 160 tisíc kilometrů a jediné co nefunguje, je tachometr. Kdo taky v takovém autě potřebuje vědět kolik jede?! :)

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek