Pamatujete si na to, když jsme vám říkali o tom, že Lamborghini Huracán papeže Františka jde do aukce? Také jsme vám říkali, že s trochou štěstí může být doslova za pár korun třeba zrovna vaše. A teď se podržte. Vítězem, a tedy i novým majitelem Huracánu v zářivě bílém provedení je jakýsi Vláďa N. z České republiky, konkrétně ze Skutče.

Ne, neděláme si z vás legraci, i když je nám jasné, že to tak vypadá. Ovšem tím tahle bombastická zpráva nekončí. Když jsme vám o aukci říkali, zmínili jsme se, že k tomu, aby kdokoliv auto získal, musí se zúčastnit aukce. V rámci té stačilo přihodit částku mezi 10 a 5000 dolary. Nejnižší příhoz tedy měl být v přepočtu asi 227 korun. A hádejte, kolik Vláďa přihodil. Ano, právě těch 10 dolarů!

Lamborghini papeže Františka jde do speciální loterie. Za pár korun může být třeba vaše

Zatím o výherci nemáme žádné podrobnější informace, ale z celého srdce mu gratulujeme a rovnou mu doporučíme, aby si ještě vadil nějakou loterii. Takové štěstí se musí vzít pořádně za pačesy! Podle našich informací novopečený majitel takřka božského Lamborghini vůz ještě u sebe nemá, ale kromě auta na něj čeká soukromá audience u samotného papeže a pobyt v luxusním hotelu ve Vatikánu. Tak tomuhle se prostě říká štěstí. Ještě jednou gratulujeme!