Větší či menší dopravní nehody tu řešíme velice často, ale ještě jsem asi neviděli hloupější a dražší dopravní nehodu než dnes. Proč ne dražší? Stala se totiž před jedním z luxusních hotelů ve Francii a jejími účastníky byly vozy Ferrari LaFerrari a Bugatti Veyron L´Or Blanc.

Obě auta jsou tak moc jedinečná a tak moc drahá, že i když šlo o pouhý „ťukanec„, cena případné opravy může být až sprostě vysoká. A přitom zase stačila jen trocha trpělivosti a možná by se nic nestalo. Majitelé obou aut se s největší pravděpodobností znají a byli na společném obědě. Obě auta navíc mají dubajské registrační značky. Když ale od hotelu odjíždí, řidiči Bugatti nejspíš oběd nesedl a pospíchal domů. Ale místo toho, aby počkal, až mu LaFerrari uhne a on tak bude moci bezpečně vyjet, nejdříve na něj nacouvá bez konatktu a pak ho dokonce bez zbytečných řečí nabere.

Jeden by pak čekal oba zhroucené majitele těchto super drahých aut, zuřivě z nich vyskakující, kterak na sebe v záchvatu vzteku budou křičet. A víte co? Nic. Vůbec nic se neděje. Bugatti s klidem odjede a Ferrari pár vteřin po něm také. Nikdo nekontroluje škody, nikdo se neskládá a nikdo nekřičí. Zvláštní…

A obě auta natočena ještě jednou: