Já nevím, že pořád má někdo tendence oslňovat diváky různých show tím, že ohrozí sebe i je. Vždyť přeci i zdravý selský rozum napovídá, že dělat show tam, kde si nemůžu být úplně jistý tím, že se nic nestane, prostě není moc dobrý nápad. Naposledy se o tom na vlastní kůži přesvědčil řidič Shelby GT500.

Při zběsilém odjezdu, který měl kolem stojícím divákům ukázat, že tohle je prostě opravdový muscle car, nad svým autem při burnoutu ztratil kontrolu. Ve výsledku doslova sestřelil Dodge Ram a další Ford Mustang. Bohužel řidič auta skončil s vážnými zraněními v nemocnici, protože mu z nějakého důvodu nevystřelil ani jeden airbag. Nikdo neví proč, nejspíše nějaká chyba v elektrice nebo elektronice, každopádně je obrovské štěstí, že nikdo neseděl na místě spolujezdce.

I když to vypadá, že rána nebyla nijak velká, opak je pravdou. Auto vypadá jako po pořádné hospodské rvačce a z nabourané strany je ho takřka polovina úplně pryč. A přitom stačilo jen prostě šlápnout na plyn až tam, kde nestojí jiné auto.