Co si budeme povídat, Porsche 918 Spyder je sice skvělé jak po technické, tak po designérské stránce, ale jen málo kdo si ho může pořídit. Americká tuningová firma má možná řešení pro ty, kteří po 918 Spyder touží, ale peněženka jim jeho koupi nedovolí. Stačí ale abyste vlastnili Porsche Boxster a o zbytek se postará firma Wicked Motor Works. V téhle společnosti mají v plánu vyrobit celkem 10 bodykitů, které „promění“ Boxster na 918 Spyder.

Zní to dost děsivě, ale vypadá to, že zájem bude. Na aukčním serveru eBay.com nabízejí takovou úpravu za 149 999 dolarů, tedy zhruba 3 750 000 Kč. Celá práce spočívá v tom, že u Wicked Motor Works prostě vymysleli bodykit, který jako by z oka vypadl hybridnímu superporsche. Samozřejmě to není jen o novém bodykitu. Firma má v záloze i balíček motorových úprav, které mají Boxster alespoň trochu přiblížit k výkonu 887 koní, kterým se chlubí právě 918 Spyder.

Zatím není jasné, jak taková úprava vypadá na svém konci, ale máme pro vás fotky, které alespoň něco naznačují. A mimochodem, pokud by případný zájemce chtěl předělat i interiér, musí si připravit dalších 35 000 dolarů, tedy 875 tisíc korun.

No, já nevím. nebylo by lepší ještě chvilku šestřit a koupit si vážně 918 Spyder?