Ačkoliv to teď u nás za okny na žádnou velkou zimu nevypadá, v jiných končinách napadlo už dost sněhu, který se dá využít různě. Někdo staví sněhuláky, jiný opráší lyže a vyrazí za sportem. Předpokládáme ale, že spousta z vás sníh také využívá i k tomu, aby se sklouzlo se svým autem.

Nemáme to jinak, ale důrazně doporučujeme si pro takové automobilové zimní hrátky vybírat zásadně místa, kde nehrozí žádný velký průšvih, při kterém ohrozíte sebe nebo nedej bože někoho nezúčastněného. Ideální stav je, vyrazit za takovou zábavou na dobře organizovanou “sněhovou akci”, kde je bezpečí zajištěno. Takovou je například i Accademia Lamborghini, která majitelům či důležitým zákazníkům každoročně připravuje fantastickou sněhovou zábavu, o níž si bohužel většina z nás, běžných smrtelníků, může nechat jen zdát. Ale budou to parádní sny. 🙂

Podpořeny totiž budou videem, které z této akce do světa vypustil jeden z účastníků akce. Představí se v něm několik modelů Aventador S a Huracán, které při ostré jízdě na uklouzané bílé nadílce nabídnou úplně nový rozměr zimní zábavy. Sice sem tam zapadnou, občas se opřou do sněhové bariéry, ale i tak – a nebo právě proto? – je to prostě řidičská fantazie.