Vypadá to, že se kauza nabouraného BMW i8, které měla policie zapůjčené od českého zastoupení značky, pohnula.

Hradní protokolář Vladimír Kruliš, který ve voze v době nehody také jel, byl na vlastní žádost propuštěn z nemocnice do domácího léčení. Policista, který auto řídil a který utrpěl vážnou příhodu, ovšem stále zůstává v péči lékařů. A nakonec, BMW i8, ze kterého nejspíš, soudě podle zranění posádky, moc nezbylo, už je v péči servisních specialistů BMW.

Případ stále vyšetřuje Generální inspekce bezpečnostních sborů, která už dodala první výsledky. Ty vyvrátily spekulace o tom, že by snad za volantem měl sedět Kruliš, který v autě ze zákona neměl co dělat.

Celá tato kauza je až neuvěřitelně zamotaná, plná lží, nepřesností, mýtů a polopravd. Trochu se obáváme toho, že ji určitě někdo bude chtít zamést pod koberec, aby nevyšlo najevo, že vše bylo tak trochu jinak než nám servírují tiskoví mluvčí všeho druhu.

Zatím tedy víme, že BMW i8 teď musí vidět pracovníci pojišťovny a následně, pokud to půjde, bude opraveno. České zastoupení BMW však odmítá poskytnout fotografie auta či případnou výši škody či následnou cenu opravy.

Také vám přijde, že celá tato komedie tak nějak ukazuje, jak přesně to bohužel u nás chodí?