Nový Renault CAPTUR bude odhalen na ženevském autosalonu 7. března. S vylepšeným vnějším i vnitřním designem a příchodem nových prvků výbavy si nejprodávanější crossover segmentu B v Evropě (215 670 prodaných vozů v roce 2016) plánuje udržet své prvenství.

Ještě více individualizace

CAPTUR ctí základy, na kterých stojí jeho úspěch, včetně dvoubarevné karoserie. Možnosti individualizace byly rozšířeny o dva nové laky, oranžovou Atacama a modrou Ocean, a novou barvu střechy, šedou Platinum. Zákazníci mohou vybírat z více než 30 kombinací a vytvořit tak svůj vlastní unikátní CAPTUR. Nový CAPTUR dále prohlubuje možnosti individualizace se 6 interiérovými designovými pakety v různých barvách – slonová kost Ivoire modrá Ocean, hnědá Caramel, červená Flamme, chromová Satine a chromová. Navíc pět exteriérových paketů: slonovinová kost Ivoire, modrá Ocean, hnědá Cappuccino, červená Flamme, a oranžová Atacama.

Světelný podpis odpovídající identitě značky

Stejně jako ostatní nové modely značky je v závislosti na verzi nový CAPTUR vybaven Full LED světlomety LED PURE VISION. Tato technologie přispívá k dynamickému vzhledu vozu, zlepšuje bezpečnost a zároveň je úspornější. Full LED světla pro denní svícení vestavěná do nárazníku vytvářejí tvar písmene C, světelný podpis značky. Zadní světlomety obsahují stejný motiv, který je viditelný ve dne i v noci.

Zdůrazněný design crossoveru

Design modelu CAPTUR byl vylepšen tak, aby vynikla spřízněnost s větším bratrem, modelem KADJAR. Maska chladiče byla upravena, aby se více přiblížila dalším crossoverům značky Renault, a byla doplněna o výraznou chromovanou lištu. V předním i zadním nárazníku je integrován nový outdoorový spoiler odrážející dobrodružnou povahu vozu.

V rámci tří prvních úrovní výbav jsou k dispozici čtyři typy kol o průměru 16 nebo 17 palců.

Panoramatické střešní okno

Počínaje třetí úrovní výbavy je Nový CAPTUR nyní možné vybavit panoramatickým střešním oknem. Tento prvek výbavy je dostupný výhradně s dvoubarevným provedením vozidla.

Zahájení prodeje

V České republice bude tento nový model představen zákazníkům v červnu letošního roku.