Na Worthersee byl za hvězdu! Volkswagen Golf 7 GTI Cabrio – foto + video

Autor: Anina Russová -   19. 5. 2016


Volkswagen Golf 7 GTI Cabrio? Že jsme se zbláznili? Že Golf sedmé generace „nahoře bez“ neexistuje? No, jak se můžete přesvědčit níže, existuje. I když je to sedmička vlastně jen tak nějak na oko… Pro letošní sraz u rakouského jezera Worthersee si tuhle koncernovou specialitu připravila společnost KTS Karosserietechnik. Jestli máte pocit, že už jste o nich slyšeli, tak se nepletete. Pro loňský sraz u jezera měli připravené také kabrio, ale tehdy šlo o Volkswagen EOS.

Tak tedy, abychom to celé uvedli na pravou míru, tohle opravdu není nový model Golfu. Jde o šestou generaci kabrioletu, který jen dostal „plasty“ generace sedmé. Měnily se mřížky, nárazníky, prahy i maska. Výsledek je hodně zajímavý. Výrazně se pracovalo také na zadní části auta, kam byly nainstalovýny zadní LED lampy i difuzor a koncovky výfuku z GTI.

Na akci, jakou tuningový sraz u jezera Worthersee jistě je, prostě nemůžete vyrazit bez pořádných kol a snížení mnohdy popírajícího fyzikální zákony. Takže i tenhle kabriolet musel projít úpravou světlé výšky. O její snížení se stará vzduchový podvozek a celek doplňují fantastická kola. Jde o BBS E89 Rennsportfelgen v rozměru 9×20 palců s ET45. Jsou obutá do pneumatik v rozměru 225/30 R20 a schovávají se pod nimi brzdy ze starého Audi TT RS.

 

Štítky: , , , , , , , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *